KAMU KURUMLARI İLE BİRLİKTE HAREKET EDİYORUZ, BİRLİKTE GELİŞİYORUZ!

İl Müdürlüğümüz kendi personelinin profesyonel gelişimine katkıda bulunmak adına Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliğinde proje ve eğitimlerde bir araya geldi.

İş arayanlardan işverenlere, engelli vatandaşlardan eski hükümlülere, öğretimin tüm kademelerinde öğrenim gören öğrencilere kadar eğitim, sosyal ve iş hayatında aktif rol alan çalışanlarımıza Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliğinde proje hazırlama, diksiyon ve hitabet eğitimleri verildi.

İl Müdürlüğümüzün Engelli, Meslek, İş arayan ve İşveren Danışmanlığı, İş Kulübü birimlerinde görev yapan İş ve Meslek danışmanlarımıza Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından analiz, planlama ve uygulama aracı olan mantıksal çerçeve yaklaşımlı proje hazırlama hakkında katılımcılar bilgilendirildi. Daha önce Kurumumuzun GMKA ile hayata geçirdiği iki büyük projede aktif görev alan çalışanlar, bilgilerini güncelleme fırsatı yakalarken eğitimi ilk kez alanlar özellikle proje çağrıları ve proje yazmanın anahtar noktaları yönünde bilgi sahibi oldular.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi koordinasyonunda 4 gün süren Diksiyon ve Hitabet Eğitimindeyse İŞKUR personelimizin eğitimlerde ve toplantılarda gerçekleştirdiği sunumların daha etkili ve verimli kılınması adına çıktılar elde edildi. Eğitimi düzenleyen Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Basın Halkla İlişkiler Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünde görevli Ahmet Türker’e katkılarından ötürü Meslek Danışmanlarımız Pınar Alev Ülger, Şeyda Topuz ve Yasin Sezgin tarafından plaket takdim edildi.

 

03 Mart 2020, Salı  |   396