‘‘ÇANAKKALE İŞKUR, BELEDİYELERİN GÜÇLÜ BİR PAYDAŞI OLACAK.’’

İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz, Ezine ve Bayramiç ilçesine yaptığı ziyaretler kapsamında Ezine Belediyesi Başkanı Güray Yüksel ve Bayramiç Belediyesi Başkanı Mert Uygun’la makamlarında bir araya geldi.

Başkan Yüksel ise Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ile birlikte İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz’a iade-i ziyarette bulundu. 

Ezine Belediyesi Başkanı Güray Yüksel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yavuz’a yeni görevinde başarılar diledi. İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz, Ezine’de özellikle başta gıda sektörü olmak üzere yapılacak yeni yatırımlarda iş gücünün verimli kullanılması yönünde işbirliğine açık olduklarını vurguladı. Yavuz, Başkan Yüksel’e kendi yazdığı ‘‘İş ve Sosyal Güvenlik Uygulamalarında 500 Soru 500 Cevap’’ adlı kitabı hediye etti.

Bayramiç Belediyesi Başkanı Mert Uygun’a ziyaretinde Bayramiç özelinde yapılacak projeler hakkında işbirliğine açık olduğunu dile getiren İŞKUR İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz, Ezine Belediyesi Başkanı Güray Yüksel ve Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu’nun yapmış oldukları ziyarette Kurumumuzun tüm birimleriyle yeni dönemde belediyelerin güçlü bir paydaşı olacağını belirtti.  

07 Ocak 2021, Perşembe  |   72