ÇANAKKALE İŞKUR ZİRVEYİ KİMSEYE BIRAKMADI!

İl Müdürlüğümüz, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün Kasım 2020 İl Performansları Değerlendirme Raporunda 6. bölgedeki 9 il arasında zirvede yer aldı.

Gösterilen performansla ilgili değerlendirme yapan İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz: ‘‘Bu başarıyı başta çalışma arkadaşlarımın yoğun gayreti olmak üzere bizimle aynı doğrultuda emek veren Çanakkalemizdeki kamu kurumlarımızın, işverenlerimizin, birlikte çalıştığımız üniversiteler, odalar, dernekler ve diğer kurumlarımızın ortak çabasıyla yakaladık. Başarıyı koruyup daha da ileriye taşımak için ilerleyen dönemde de aynı özveriyi göstermeye devam edeceğimiz. Emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılarımızın devamını diliyorum.’’ açıklamasında bulundu.

Raporda Kurumumuzun İşe Yerleştirme, Danışmanlık ve Aktif İş Gücü Programları başlıklarının temel alındığı, bu başlıklarda illerin performanslarına göre sıralama yapıldığı kaydedilirken Çanakkale ile birlikte 6. bölgede Adıyaman, Çorum, Giresun, Isparta, Kırklareli, Mardin, Van ve Zonguldak illerinin olduğu belirtildi.

 

25 Aralık 2020, Cuma  |   85