KURUMUMUZ BİGA’DAKİ AKTİF İŞBİRLİĞİ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

İl Müdürlüğümüz ve Biga İŞKUR Hizmet Merkezimiz yetkilileri; kurumlar arasında yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak adına Biga Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü ile Meydere Gıda ve Tekinler Süt Ürünleri firmalarını ziyaret ettiler.

İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz, Biga Hizmet Merkezi Şube Müdürümüz Ahmet Uzuner, İş ve Meslek Danışmanımız Emre Teknekaya; Biga Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Gültekin Çolak’ı ziyaretlerinde Biga OSB’nin büyüme planlarını, uygulama anaokulu ve lise proje önerilerini ve İŞKUR’un güncel faaliyetlerini değerlendirdiler.

İŞKUR yetkililerimiz, Meydere Gıda ve Tekinler Süt firmalarına yaptıkları ziyarette ise işveren yetkilileri ile Kurumumuzun başta İşbaşı Eğitim Programı olmak üzere Aktif İşgücü Programları ve diğer çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular. İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz, ilerleyen dönemlerde aktif işgücü yetiştirme programlarıyla Biga’daki işverenlerin ve sanayicilerin yanlarında olacaklarını, ihtiyaç duydukları her anda Biga Hizmet Merkezi ve İl Müdürlüğü olarak işbirliğine açık olduklarını özellikle dile getirdi.

24 Aralık 2020, Perşembe  |   64