İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAK TESLİMİ

T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının kararıyla Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde Denetmen olarak görev yapan Mehmet Uğur Yavuz, Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü görevini 18 Kasım itibariyle Ali Çalışkan’dan devraldı.

Görev teslimi için İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz; İl Müdürlüğümüzde Araştırmacı olarak görevlendirilen Ali Çalışkan, Şube Müdürü Ayça Çakmak ve Biga Şube Müdürü Ahmet Uzuner İl Müdürlüğümüzde bir araya geldi.

Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz; 9 yıl boyunca gösterdiği yoğun gayret ve özverisinden ötürü Ali Çalışkan’a teşekkür ederek Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğünün yaptığı çalışmaların önce Çanakkale, sonrasında Türkiye için ne denli önemli olduğunu özellikle pandemi döneminde bir kez daha gösterdiğini vurguladı. Böylesi bir dönemde bir sancak görevi gören İŞKUR’un kurum bayrağını Ali Çalışkan’dan layığıyla teslim aldığını ve daha ileriye taşıyacağını belirtti.  

Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz’a yeni görevinde başarılar dileyen Ali Çalışkan, Yavuz’a çiçek takdim etti.  

 

18 Kasım 2020, Çarşamba  |   158